آموزش فعال سازی شتاب دهنده (Quick sync) در ادیوس و ویندوز ۱۰

No comments yet

quick-sync-toturial-edius-in-win10-www.focusmix.ir

 این آموزش برای اولین بار در ایران توسط گروه هنری فوکوس میکس ساخته شده  است .کپی و اشتراک گذاری بدون ذکر منبع آموزش حرام است.

در آموزش فعال سازی شتاب دهنده (QUICK SYNC) ،بعد از بررسی لیست پردازنده ها (دریافت لیست)، بصورت گام به گام و تخصصی اقدام به فعال سازی ،کوئیک سینک میکنیم. توجه داشته باشید ، داشتن نمایشگر دوم و یا نمایشگری با ۲ ورودی تصویر نیاز هست . البته میتوانید فقط با داشتن ۱ نمایشگر هم اقدام کنیدو همچنین به شرح اقداماتی میپردازیم تا از غیر فعال سازی خودکار شتاب دهنده جلوگیری کنید.که گروه هنری فوکوس میکس در این آموزش به ذکر جزئیات چگونگی تمامی مواردفوق به صورت کاملا تخصصی پرداخته است .
تاثیر فعال سازی کوییک سینک در ادیوس ، هنگام اکسپورت H264 برای شما بسیار بالا بوده ، و اختلاف سرعت نزدیک به ۳ برابر برای شما ایجاد میکند، نکته ای که در تست هم مشاهده میکنید و سیستم فاقد SSD و یا گرافیک قوی ، از سیستم مشابه با گرافیک قوی تر ، سرعت بسیار بالاتری دارد.

 

توجه :جهت فعال سازی کوییک سینک ، نیاز به انجام مراحل زیر است.

۱- حتما قبل از خرید بسته آموزشی طبق فایل ویدئویی قرار گرفته روی سایت از پشتیبانی کردن مادربرد و همچنین Cpu خودتان مطابق آموزش و با کمک نرم افزار CPU-Z (دانلود CPU-Z) اطمینان حاصل کنید .

۲- بعد از بررسی مادربرد و Cpu با توجه به نسخه ویندوز پیش نیازهایی مثل نیاز به نمایشگر دوم و یا نمایشگر با دو عدد ورودی تصویر دارید .

نکته : در ویندوز ۷ نیازی به نمایشگر دوم ندارید !شتاب دهنده برای CPU های AMD  به هیچ وجه پشتیبانی نمی شود.

 

 

 

 

از آنجایی که این آموزش بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته به هیچ وجه شامل پشتیبانی نمی شود آموزش کاملا گویاست و نیاز به پشتیبانی ندارد.

 

 

فایل آموزشی برای دانلود هرچه راحت تر شما عزیزان با کدک H265 و حجم مناسب قرار گرفته در صورت مشکل در پخش علت آن بروز نبودن کدک های تصویری سیستم شماست برای رفع مشکل احتمالی کدک هارا از اینجا و نرم افزار pot player  را از اینجا دانلود نمایید.

 

مشاهده آنلاین دمو فعال سازی شتاب دهنده (QUICK SYNC) و افزایش چشمگیر سرعت رندر

دانلود آموزش با لینک مستقیم از سرور اختصاصی فوکوس میکس | حجم   ۲۹۷ مگابایت


Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *